O Ses Türkiye'nin en yaşlı sesi Filiz Tatlıcı herkesi büyüledi - Video izle

Serhat Ramay
1241 kere okundu

Televizyon

O Ses Türkiye'nin en yaşlı sesi Filiz Tatlıcı herkesi büyüledi - Video izle - Televizyon Haberleri

O Ses Türkiye'ye Belma Tatlıcı değil onun 83 yaşındaki annesi damga vurdu. Belma Tatlıcı için jüri üyeleri dönse de asıl büyük sürpriz onun 83 yaşındaki annesi için yaşandı. O Ses Türkiye'nin yaşlı yarışmacısı Filiz Hanım herkesi büyüledi. Belma'nın annesi Filiz Tatlıcı sahnede şov yaptı.

O Ses Türkiye yarışmacısı Belma Tatlıcı'nın annesi bütün Türkiye'nin sempatisini kazandı. Filiz Tatlıcı adındaki 83 yaşındaki teyze hem söylediği şarkısıyla hem de samimiyetiyle bütün Türkiye'nin takdirini kazandı. Agora Meyhanesi'ni okuyan Filiz Hanım bir kez daha alkışları toplamayı başardı. Haberin videosu sitemizde.

o ses türkiye yaşlı yarışmacısı filiz tatlıcı

Mack Gordon’un ünlü At Last şarkısını söyleyen Belma Tatlıcı yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Belma Tatlıcı 48 yaşında olmasına rağmen oldukça genç görünüyor. Belma Tatlıcı için iki jüri döndü. Önce Hadise ardından Gökhan-Hakan onun için döndü.

Yabancı bir şirkette üst düzey yönetici asistanlığı yapıyor. Küçüklüğünden beri müziğe aşık. Uzun yıllardır ufak tefek yerlerde şarkı söylüyor. Müzikal eğitimi aldı. Bir blues grubuna dahili oldu. Müzikle ilgisi amatör düzeyde. Alicia Keys ve Whitney Houston sevdiği şarkılardan.

o ses türkiyenin en yaşlı yarışmacısı

Belma Tatlıcı Hadise'nin yoğun isteğini kırmadı ve Whitney Houston'ın dünyaca ünlü I Will Always Love You şarkısını söyledi.

Belma Tatlıcı'nın 83 yaşındaki annesi Sevmekten Kim Usanır şarkısını konuk stüdyosunda söyledi. Ardından jüri ekibi ve Acun Ilıcalı onu stüdyoya davet etti.

Belma Tatlıcı ve annesi Filiz Tatlıcı Gökhan-Hakan takımını seçti.


Televizyon Haberleri

Yorum