O Ses Yunanistan başladı

Oğuzhan Hacıoğlu
318 kere okundu

Türkiye

O Ses Yunanistan başladı - Türkiye Haberleri

Acun Ilıcalı yıllardır planladığı Yunanistan'a açılma hayalini sonunda gerçekleştirdi. Yunanistan ve Türkiye reytinglerinin çok benzer olduğunu ifade eden Acun Ilıcalı O Ses Yunanistan'ın çekimlerine başladı.

Acun Ilıcalı ve ekibi Yunanistan televizyonlarındaki yeni projesi 'O Ses Yunanistan'ın çekimlerine başladı. Yeni programının çekimlerine katılan Acun Ilıcalı ve Esat Yontuç setten ilk fotoğrafı 'O Ses Yunanistan hayırlı olsun' notuyla paylaştı. Acun Ilıcalı ve Esat Yontuç yarışmayı kenardan takip etti. Yarışmanın jüri koltuğunda oturan Elena Tsagkrinou, Acun Ilıcalı ile birlikte çekildiği bu fotoğrafı paylaşıp altına 'Acun Ilıcalı ve ekibiyle beraber olmaktan son derece mutluluk duyuyorum.' mesajını yazdı.

O Ses Yunanistan mini proje

Geçtiğimiz aylarda Yunanistan'da bri televizyon kanalı açmak isteyen Acun Ilıcalı burada çeşitli girişimlerde bulunmuş, Yunanistan Başbakanı Çipras ile görüşmeler gerçekleştirmişti. Daha sonra aldığı bir karar ile bu fikri geciktireceğini ifade eden Acun Ilıcalı, O Ses Yunanistan'a başladı. O Ses Yunanistan'ın ülkede ilgili görmesi halinde Acun Ilıcalı'nın Yunanistan'daki yarışma programlarını genişleterek ülkede Acun Medya'ya bağlı bir şirket kuracağı ve ardından atacağı adımlarla aktif halde bulunan bir televizyon kanalını satın alacağı öğrenildi.

Acun Ilıcalı'nın O Ses Yunanistan için "mini proje" değerlendirmesi yaptığı ifade edilirken yarışma programının beğenilmesi halinde asıl adımları atacağı dile getiriliyor. Yunanistan'daki televizyon seyircisinin algısını O Ses Yunanistan ile ölçecek olan Acun Ilıcalı'nın Yunanistan'daki geleceğini bu program belirleyecek.

O Ses Yunanistan önceki yılarda The Voice of Greece adı ile devam ediyordu.

Acun Ilıcalı'nın koordinatörü ve arkadaşı Esat Yontuç O Ses Yunanistan'ın başladığını bu paylaşım ile duyurdu.


Türkiye Haberleri

Yorum