Ogeday neden yok? Survivor’da Ogeday sakatlandı mı?

0
51

Survivor gönüllüler takımında Ogeday neden yok? Pazartesi akşamı yayınlanan dokunulmazlık oyununda yer almamasının nedeni sakatlık mıydı? Bacağını arı sokan Ogeday Survivor’daki çok kritik oyunlarda yer alamadı.

Survivor gönüllüler takımında yarışan Ogeday Girişken Survivor’ın 10 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde bençte görünmeyince yüz binlerce hayranı birden paniğe kapıldı. Twitter’da Survivor başladığı andan itibaren en çok sorulan soru “Ogeday nerede” ve “Ogeday sakatlandı mı?” soruları oldu.

Öte yandan sakatlığını atıp yeniden sahalara düzelen Ogeday sembol oyununu kazanan Tuğçe’nin çağrısıyla mor odanın keyfini doyasıya çıkardı.

Ogeday akşamki dokunulmazlık oyununda neden yarışmadı? Survivor’ı başının izlemeye kaçıran izleyicilerin atladığı bir şey vardı. Ogeday Girişken sakatlandığı için pazartesi akşamı yayınlanan dokunulmazlık oyununda yer alamadı

Ogeday’ın sakatlığı ne?

Ogeday son günlerde üst üste çok büyük performanslar sergiledi ve bacaklarında ciddi şekilde ödemler oluşmuştu. Birleşme partisinin ardından rahatlayan Ogeday bacağındaki ağrılar katlanılmaz olunca pazartesi akşamı yayınlanan Survivor dokunulmazlık oyununa çıkamadı.

Ogeday kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından ortaya çıktı. Dokunulmazlık oyunu uzatmalara giderken ünlüler takımı 4-0’dan oyunu çevirmeyi başarınca gönüllüler bireysel dokunulmazlık oynadı. Bireysel dokunulmazlık oyununda Ogeday da yarışanlar arasındaydı. Böylelikle Ogeday’ın sakatlığının önemli olmadığı ortaya çıktı.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here