Oğuzhan Koç’un Bulutlara Esir Olduk klibindeki kız Dila Danışman

0
289

Oğuzhan Koç merakla beklenen yeni şarkısına yeni klip çekti. Pazartesi günü yayınlanan Oğuzhan Koç’un yeni klibi kısa sürede gündem yaratmayı başardı. Oğuzhan Koç’un yeni klibinde oynayan Dila Danışman ise adından çok söz ettireceğe benziyor.

Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı tiyatrodaki sesiyle ünlenen Oğuzhan Koç buradaki performansının ardından Gülben Ergen ile düet yapmış “Aşkla Aynı Değil” adlı parça uzun süre müzik listelerinde ilk sıralarda yer almıştı. Eşlik ettiği duygusal parçalar ile takipçilerinin büyük beğenisini toplayan Oğuzhan Koç ardından ilk solo albümünü çıkarmıştı.

Ben Hala Rüya isimli albümünde yer alan “Ay” ve “Her Aşk Bir Gün biter” adlı parçalarıyla büyük başarılar sağlayan Oğuzhan Koç’un geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü DMC etiketli yeni şarkısına klip çekti. Bulutlara Esir Olduk adlı şarkısına duygusal bir klip çeken Oğuzhan Koç klipte sevgilisi canlandıran güzel oyuncu ile romantik dakikalar yaşarken günlük hayatından karelere yer verildi. Oğuzhan Koç’un duygusal klibi sanatçının fan kulübü olan OKFC (Oğuzhan Koç Fun Clup) tarafından oldukça beğenildi. DMC etiketiyle piyasaya çıkan klip Youtube üzerinde NetD platformu altında yayınlandı. 5 saatlik süre içerisinde 100 bini aşkın izlenen Bulutlara Esir Olduk adlı parça hakkında yapılan yorumlarda şarkının 2016’nın sonbaharına damga vuracağı ifade edildi.

BULUTLARA ESİR OLDUK KLİBİNDEKİ KIZ – DİLA DANIŞMAN KİMDİR?

Klipte Oğuzhan Koç’a eşlik eden güzel oyuncu Dila Danışman önceki dönemlerde Var Mısın Yok Musun adlı yarışma programında yarışmış ardından güzelliği ile dikkat çekerek Muhteşem Yüzyıl’ın ilk sezonunda diziye cariye olarak girmişti. 1988 doğumlu olan Dila Danışman son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Sana Bir Sır Vereceği adlı dizide komşu kızı Çağla rolünü canlandırmıştı.

İşte Oğuzhan Koç’un Bulutlara Esir Olduk klibi

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here