Okan Bayülgen'den Dirişil Ertuğrul açıklaması 'benim üslubum bu'

Oğuzhan Hacıoğlu
285 kere okundu

Türkiye

Okan Bayülgen'den Dirişil Ertuğrul açıklaması 'benim üslubum bu' - Türkiye Haberleri

Geçtiğimiz günlerde Kanal D ve CNN Türk ekranlarından canlı olarak yayınlanan Altın Kelebek Ödül töreninde Okan Bayülgen ve Diriliş Ertuğrul ekibi arasında yaşanan gelişmelerden dolayı özür diledi.

Altın Kelebek ödül töreninde yılın en iyi dizisi seçilen TRT1'in Diriliş Ertuğrul dizisi ödüllerini almak üzere sahneye gelmiş ancak konuşma yapmadan sahneden ayrılmak zorunda kalmışlardı. Programın ilerleyen bölümlerinde Okan Bayülgen Diriliş Ertuğrul ile ilgili yaptığı açıklamada "diziyi hiç izlemedim ama bundan sonra hergün izleyeceğim yayınlanmadığı gün bile ekran başında olacağım" diyerek yapılan hata ile ilgili düşüncelerini aktarmıştı.

BU BENİM ESPRİLİ TUTUMUM

Okan Bayülgen'in bu açıklamalarının sosyal medyada gündem olmasının ardından Cengiz Semercioğlu'nun kendisini arayarak konu ile ilgili düşüncelerini öğrenmek istediği ifade edildi. Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanan yazısında Cengiz Semercioğlu, Okan Bayülgen'in konu ila ilgili olarak özür dilediğini ve şu ifadelere yer verdiğini belirtti “Bu benim esprili tutumum, konuşma tarzım. Bundan dolayı da kimse alınmaz. Ben dizinin adını ön plana çıkarmak için tekrar tekrar söyledim. Kimseyi kırmayı istemedim. Kırdıklarım varsa özür dilerim”.


Türkiye Haberleri

Yorum