Olay mektubu Rafet el Roman'ın kendisi yazmış

Serhat Ramay
411 kere okundu

Magazin

Olay mektubu Rafet el Roman'ın kendisi yazmış - Magazin Haberleri

Rafet el Roman ile boşanmak üzere olduğu eşi Ceren Kaplakarslan arasındaki mektup krizinde flaş bir gelişme yaşandı. İddialara göre mektubu yazan kişi Rafet el Roman'ın kendisi.

Rafet El Roman ile eşi Ceren Kaplakraslan arasındaki telefon yazışmaları Kanal D'de yayınlanan 'Renkli Sayfalar' programında ekrana getirildi.

"MEKTUBU VERMEKLE YANLIŞ YAPTIM"

İkili arasındaki mesajlaşmada, ünlü şarkıcının, "Niye kızdın bu kadar? Mektubu vermekle yanlış yaptım" ifadesi dikkati çekiyor. Kaplakarslan ise bu sözlere "Sen şu an insan haklarına aykırı bir şey yaptın. Sana inanamıyorum. Benim ağzımdan nasıl bir mektup yazıp basına verirsin?" şeklinde cevap veriyor.

Ceren Kaplakarslan, geçtiğimiz gün basına yansıyan mektubu kendisinin yazmadığını, mektubu gazeteye Rafet El Roman'ın verdiği ileri sürmüştü.

NELER YAŞANMIŞTI?

Geçen hafta Ceren Kaplakarslan'ın, boşanma davaları olan eşi Rafet El Roman'a barışma teklif ettiği mektup magazin gündemine bomba gibi düştü. Ancak Renkli Sayfalar programında anlaşıldı ki mektubu yazan kişi Rafet el Roman

'TERBİYESİZ, GİT HAYATIMDAN'

Mektupta şu satırlar vardı: Rafet'im... Bağışla beni... Rafet'im seninle 6 Ekim'de mahkemede olmak yerine, altı sene önce ilk kez buluştuğumuz yerde ve aynı saatte orada olmayı diliyorum. Seni orada bekleyeceğim ve senin de geleceğini umuyorum. Seni seviyorum.

Kalpakarslan başından beri mektubu kendisinin yazmadığını söylemişti.

KALPAKARSLAN INSTAGRAM'DAN AÇIKLADI

'Bazı insanlar, kişiliklerinin eksik yanlarıyla yüzleşmek yerine, eksikliklerini başkalarının masumiyetlerine dil uzatarak kapatmayı ve sağır vicdanlarına karşı dürüst olmaktansa ağır kusurlarını yükleyecek bir günah keçisi bulmayı tercih ederler' diye yazdığı bir paylaşımın altına Rafet el Roman'ı etiketleyerek şu notu kaleme aldı: 'Bu mektubu benyazmadım. Sen yazdın! Terbiyesiz, git artık hayatımdan.'

Etiketler: rafet el roman

Magazin Haberleri

Yorum