Olcay Şahan havaalanında yeni uçakla üçlü çektirdi

Serhat Ramay
340 kere okundu

Beşiktaş

Olcay Şahan havaalanında yeni uçakla üçlü çektirdi | Futbol - Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş Napoli ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi maçı için İtalya'ya uçarken, yeni uçaklarının açılışı büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. THY çalışanlarının yoğun tezahüratıyla karşılaşan Olcay Şahan havalanındaki açılışta üçlü çektirdi.

Beşiktaş'ın yeni uçağının açılışını büyük bir coşkuyla yapıldı. Beşiktaş kafilesi İtalya'ya uğurlandı. Açılışta yerinde duramayan Beşiktaşlı THY çalışanları açılışa tezahüratlarıyla renk kattı. Açılışta özellikle Olcay Şahan'ın üçlü çektirmesi ortamı iyice coşturdu.

Beşiktaş'a yeni uçak

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde yarın İtalya'nın Napoli takımıyla karşılaşacak Beşiktaş, sponsoru Türk Hava Yolları (THY) tarafından gerçekleştirilen uğurlama töreniyle İtalya'ya gitti.

Siyah-beyazlı kafile, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda kulübün yönetim kurulu üyeleri, futbolcular ve teknik heyetin katılımıyla gerçekleştirilen törenin ardından THY'nin Beşiktaş renkleriyle giydirdiği uçakla İtalya'ya hareket etti. Beşiktaş, yurt içi ve dışındaki deplasman maçlarına bu uçakla gidecek.

Törende konuşan THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, çok sağlam bir takımla iş birliği içinde olduklarını belirterek, "Bir tarafta Beşiktaşımız var, bir tarafta benim THY teknik ekibim... Beşiktaş Kulübü Başkanına ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Başkan (Fikret Orman) yönetim kurulumu nasıl ikna etti, hala anlamış değilim. Bir şekilde bizi ikna etti. Ben de basında duydum, şaşırdım." dedi.


Beşiktaş Haberleri

Yorum