Ömer Aşık’ın hastalığı ne?

0
57

Milli basketbolcunun çekilen son fotoğrafıyla birlikte herkes Ömer Aşık’ın hastalığı ne diye merak ediyor. Bakteriyel bir rahatsızlığı bulunan Ömer Aşık’ın bu hastalığa Meksika’da yakalandığı belirtiliyor.

NBA’da New Orleans Pelicans forması giyen milli takımın da önemli oyuncularından biri olan Ömer Aşık son günlerde amansız bir hastalığın pençesinde. Yakalandığı hastalık nedeniyle 5 Şubat’tan bu yana formasını giydiği New Orleans Pelicans takımı ile çalışamayan Ömer Aşık son olarak takımının Houston ile oynadığı maçta kameralara yansıdı. Ömer Aşık’ın ne tür bir hastalığa yakalandığı sevenleri için büyük merak konusu. Ciddi bir kilo kaybı yaşayan ve bitkin görünen Ömer aşkı için sevenleri dua ediyor.

ünlü basketbolcu ömer aşıkın hastalığı ne

Bir basketbolseerin çektiği fotoğrafta son derece kilo kaybetmiş ve bitkin halde görünen Ömer Aşık’ın haberbedava.com olarak dileriz ki çok önemli bir hastalığı yoktur ve bir an önce toparlanarak parkelere geri döner.

Ömer Aşık’ın hastalığı ne?

Bursa doğumlu 30 yaşındaki pivot Ömer Aşık, bu bu yıl 5 yıllık kontrat imzaladığı NBA takımı New orleans Pelicans takımında üçüncü yılını geçirmekte. Nasıl bir hastalığa yakalandığı ise bazılarına göre gizemini koruyor. Hatta Türkiye’deki çoğu internet sitesi Ömer Aşık’ın çekilen fotoğrafının üzerine “Ömer Aşık’ın gizemli hastalığı” notunu düştü.

Meksika ziyaretinde bakteriyel bir hastalığa yakalandığı öğrenilen Ömer Aşık’ın yeniden toparlanıp sağlığına kavuşmak için yoğun çaba içinde olduğu biliniyor.

Ömer Aşık’ın hastalığına teşhis günler sonra konuldu.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here