Ömer Onan Fenerbahçe'den ayrıldı

Metehan Nazlı
352 kere okundu

Spor

Ömer Onan Fenerbahçe'den ayrıldı - Spor Haberleri

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nda Genel Menajer Yardımcılığı görevi yapan eski milli basketbolcu Ömer Onan, Fenerbahçe'deki görevinden ayrıldı.

Fenerbahçe'den yapılan yazılı açıklamada Ömer Onan'ın Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Koordinatörlüğü görevi için TBF'nin yaptığı başvurunun onaylandığı ve Fenerbahçe'deki görevinden ayrıldığı açıklandı.

Fenerbahçe'nin yaptığı yazılı açıklama:

26 Ekim 2016 Çarşamba günü düzenlenen Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Kurulu’nda yapılan seçimle göreve gelen Sayın Hidayet Türkoğlu başkanlığındaki Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan’ın, Türkiye Basketbol Federasyonu bünyesinde “Genel Koordinatör” görevini üstlenmesi için kulübümüze başvuruda bulunmuştur.

Kulübümüz tarafından, ülke basketbolumuzun en iyi şekilde yönetilebilmesi önceliği esas alınarak yapılan değerlendirme sonucunda, bu başvuru kabul edilmiştir.
Fenerbahçe Spor Kulübü’ne uzun yıllar sporcu olarak hizmet verdikten sonra profesyonel basketbol kariyerini sarı lacivertli formayla noktalayan, 2014-2015 sezonundan itibaren ise “Genel Menajer Yardımcısı” olarak kulübümüz bünyesinde görev yapan Ömer Onan’a katkılarından dolayı teşekkür eder, yeni kariyerinde kendisine başarılar dileriz.


Spor Haberleri

Yorum