Orhan Gencebay ve Sevim Emre trafik kazası geçirdi! İşte ilk açıklama

Serhat Ramay
843 kere okundu

Yaşam

Orhan Gencebay ve Sevim Emre trafik kazası geçirdi! İşte ilk açıklama - Yaşam Haberleri

Ünlü şarkıcı Orhan Gencebay ile eşi Sevim Emre trafik kazası geçirdi. Orhan Gencebay ile Sevim Emre'nin Ankara'ya giderken geçirdiği trafik kazasında bir tırın önlerine çıktığı öğrenili.

Ankara yolunda Orhan Gencebay ile Sevim Emre trafik kazası geçirdi. Tırın önlerine kırması sonucu büyük bir kazadan kıl payı kurtuldular. Yol kenarındaki dubalara çarptılar. Arabada hasar oluştu. Kaza'nın Orhan Gencebay ile Sevim Emre'nin Cumhurbaşkanı'nın 29 Ekim resepsiyonuna katılmak için Ankara'ya giderken yaşandığı öğrenildi.

Sevim Emre'den kazayla ilgili ilk açıklama

Kanal D ekranında Renkli Sayfalar programına telefonla bağlanan Sevim Emre, kazayla ilgili, "Ankara yolunda oldu kara. Bir tır bizi kötü şekilde solladı. Çok da süratli değildik. Çevre yolu. Hızlı gidiyorduk ama çok hızlı değildik. Aniden önümüze sollayan bir tır girdi. An meselesiydi. Çığlık attım zaten. Sağa doğru arabayı kırdık. Çok önemli bir kaza geçirdik. Arabamız dubalara çarptı. Tırlar çok tehlikeli. Arabayla yolun öteki tarafına geçti" dedi.

orhan gencebay ile sevim emre ankaraya giderken trafik kazası geçirdi

Orhan Gencebay ile Sevim Emre çiftinin geçirdiği trafik kazası haberi ilk olarak Beyaz TV ekranlarında duyuruldu. Sosyal medyadan çift için geçmiş olsun mesajları yağdı. Orhan Gencebay 72 yaşındaydı.

Orhan Gencebay'ın ilk trafik kazası değil

Ünlü şarkıcı Orhan Gencebay yaklaşık 8 yıl önce de önemli bir trafik kazası geçirmişti. Orhan Gencebay Bodrum Göltürkbükü Karayolu’nun Demir siteleri mevkiinden başka bir otomobille çarpışmıştı. Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre ile diğer araçtakilerin yara almadan atlattığı kazada araçlarda maddi hasar oluşmuştu.


Yaşam Haberleri

Yorum