Osman Özköylü: Delikanlıysalan Advocaat'a da ceza versinler

Serhat Ramay
161 kere okundu

Samsunspor

Osman Özköylü: Delikanlıysalan Advocaat'a da ceza versinler | Futbol - Samsunspor Haberleri

Gaziantep BB maçında tribüne gönderilen Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, 'Delikanlıysalar Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat'a da ceza versinler' dedi.

Osman Özköylü: Delikanlılarsa Advocaat'a da ceza versinler

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, deplasmada 3-0 mağlup oldukları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında tribüne gönderilmesiyle ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Özköylü: Advocaat'a da ceza versinler

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, deplasmada 3-0 mağlup oldukları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında tribüne gönderilmesiyle ilgili, "Benim maçta itiraz etmem gayet doğal. Orada hakemin verdiği karar bize haksızlık. Ben onu söylemek için oraya gittim ve söyledim. Ondan sonra da yerde su şişesi vardı. 'Böyle bir şey olmaz' dedim, ayağımla şişeye vurdum. Çok delikanlılarsa Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat'a da versinler ceza. Aynı şeyi Alanyaspor maçında o da yaptı" dedi.

TFF 1'nci Lig takımlarından Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, deplasmanda 3-0 mağlup oldukları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında protokol tribününde çıkan olaylar, tribüne gönderilmesi, maçın hakemi ile aralarında geçen diyalog ile ilgili açıklamalarda bulunarak, verilen kararların haksızlık olduğunu belirtti.


Samsunspor Haberleri

Yorum