Ozan Tufan’ın nişanlısı Senem Dişçi kimdir?

0
121

Ozan Tufan’ın nişanlısı Senem Dişçi kimdir? Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu, Senem Dişçi ile Bursa’da aile arasındaki törenle nişanlandı. Ozan Tufan’ın nişanı sosyal medyada büyük gündem oldu. Ozan Tufan’ın nişanlısı Senem Dişçi kimdir sorusu bir anda günün en önemli konularından biri oluverdi.

Ozan Tufan’ın nişanlısı Senem Dişçi kimdir sorusunu gizemini koruyor. Fenerbahçe’nin büyük umutlarla transfer ettiği 21 yaşındaki milli futbolcu Ozan Tufan, dün takım arkadaşlarının da katıldığı aile arasındaki çok özel bir törenle Senem Dişçi ile nişanlandı. Bursa’da gerçekleşen nişanda yüzüklerini Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel’in takması dikkatlerden kaçmadı. Peki kimdir Senem Dişçi?

Ozan Tufan’ın Senem Dişçi ile nişanına en yakın arkadaşları da katıldı.

Milyonlarca insanın nişandan haberi, Ozan Tufan’ın sosyal medya hesabından paylaştığı şu mesajla oldu: Bu mutlu günümle yanımda olan herkese teşekkür ederim.

 Bu sene futbolda gerçekleşen evlilikler

Beşiktaş futbolcusu Cenk Tosun’un evliliği bu yılın en çok konuşulan olaylarından biri olmuştu. Ünlüler dünyasından pek çok isim Cenk Tosun’u mutlu gününde yalnız bırakmadı. Fenerbahçe’nin sol bek oyuncusu Hasan Ali Kaldırım’ın Saynur Öztürk ile evliliği de çok konuşuldu. Ancak bu evliliğin magazin gündeminde geniş yer bulmasının nedeni Volkan Demirel’in oynadığı horon oyunu olmuştu.

Ozan Tufan’ın nişanlısı Senem Dişçi kimdir?

İşte günün sorusu bu. Magazin gazetecileri bile Senem Dişçi kimdir sorusuna doğrudan bir yanıt veremiyor. Gazetecilik deyimiyle söyleyelim 21 yaşında nişanlanan milli oyuncu Ozan Tufan gazetecilere haber atlattı. Ne bir sosyal medya hesabı ne de daha önce Ozan Tufan ile aynı karede yer aldığı bir fotoğraf.

Ozan Tufan’ın çok konuşulduğu olaylar

Bursaspor’dan Fenerbahçe’ye transferi çok konuşulan Ozan Tufan iki farklı olayda Türkiye’nin gündemine oturmayı başardı. Bu olaylardan biri EURO 2016 turnuvasında yaşandı. EURO 2016’da Hırvatistan ile oynanan maçta Ozan Tufan gol pozisyonundaki Modric’i engellemesi gerekirken saçlarını düzeltince hem ülkenin hem de Avrupa’nın diline düşmüştü. Neyse ki sonraki maçlarda üstün bir performans sergilemiş ve hatasını telafi etmişti.

Ozan Tufan’ın Beşiktaş oyuncusu Tosic’in güzeller güzeli karısı Jelena Karleusa’nın fotoğrafını beğenmesi uzun süre konuşulmuştu.

Ozan Tufan'ın Tosic'in karısının Instagram'daki fotoğrafını beğenmesi olay olmuştu

Ozan Tufan hakkında medyada oldukça fazla bilgi mevcut. Bursaspor’daki futbolculuk kariyeri, Fenerbahçe’ye tranfseri, skandallar… Ama aynı şeyleri nişanlısı Senem Dişçi için söylemek mümkün değil.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here