Özbizerdik Adil Serdar Saçan'ı yumrukladı

Hakan Ödemiş
340 kere okundu

Türkiye

Özbizerdik Adil Serdar Saçan'ı yumrukladı - Türkiye Haberleri

Türkiye'de kabadayılığın geç klasik dönemi olarak adlandırılan 1990'ları andıran imajıyla adından söz ettiren Dündar Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik yeni bir vukuatla gündemde.

Onur Özbizerdik, bir gece kulübünde karşılaştığı eski emniyet müdürü Adil Serdar Saçan'ı yumrukladı. Saldırı olayının ardından gece kulübüne çok sayıda polis görevlisi geldi. Özbizerdik kendisini almaya gelen polislere de saldırdı.

Ortaköy'de yaşandı

Ortaköy'deki bir gece kulübünde eğlenen Onur Özbizerdik, Organize Şube Müdürlüğü'nün eski sorumlusu Adil Serdar Saçan ile karşılaştı. Neden çıktığı öğrenilemeyen tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. İddiaya göre Onur Özbizerdik Saçan'ı yumrukladı.

Onur Özbizerdik Adil Serdar Saçan'ı yumrukladı

Özbizerdik'in olay yerine gelen polislere de saldırdığı iddia edildi. Gözaltına alınan Özbizerdik, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Emniyette işlemleri süren Özbizerdik'in yarın adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

Rezidans cinayeti

Onur Özbizerdik'i Türkiye'de büyük kitleler kamuoyunda 'rezidans cinayeti' olarak bilinen olayla tanıdı. Polat Tower'ın 22. katında müteahhit Fatih Edremit (52) silahla vurularak öldürülmüştü.


Türkiye Haberleri

Yorum