Özcan Deniz'den 'Kıro' açıklaması

Oğuzhan Hacıoğlu
191 kere okundu

Magazin

Özcan Deniz'den 'Kıro' açıklaması - Magazin Haberleri

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz sosyal medyadan 'Kıro' açıklaması yaptı.

Şarkılarının ardından geçtiğimiz yıllarda kariyerine oyunculuk ve yönetmenlik gibi projelerle yoluna devam etme kararı alan Özcan Deniz 1995 senesinde yılbaşı gününde gazetede yer alan bir gazete küpürünü paylaştı.

Gazeteye verdiği demeçte her şeyden önce hoşgörü beklediğini ifade eden Özcan Deniz, Instagram hesabından yaptığı bu paylaşımın altına içini döktü.

1995 yılından bu yana film çekmek istediğini dile getiren başarılı sanatçı yeni Türk sinemasının başlamadığı o dönemlerde özenebileceği hiçkimsenin bulunmadığını aktardı. Sinemanın kendisi için bir yaşam biçimi olduğunu ifade eden Özcan Deniz, müzikle tanınmamış olması halinde bugünlerde filmleri ile tanınacağını öne sürdü.

KIRO TÜRKÜCÜ DEDİLER YÖNETMEN OLDUM!

Geçtiğimiz yıllarda kendisine atfedilen "kıro bakış açısı" ve "Türkücü" ibarelerinden kurtulmasının kolay olmadığını dile getiren ünlü şarkıcı şu anda yönetmen olduğunu da sözlerine ekledi. Destekçielrine teşekkür eden Özcan Deniz yeni filmlerin de müjdesini vererek "Daha birlikte gülüp, birlikte ağlayacağımız çok hikayemiz var." ifadelerine yer verdi.

Etiketler: özcan deniz

Magazin Haberleri

Yorum