Pantene Altın Kelebek Ödül töreni ne zaman?

Hakan Ödemiş
1034 kere okundu

Magazin

Pantene Altın Kelebek Ödül töreni ne zaman? - Magazin Haberleri

Geçtiğimiz günlerde Kadir Doğulu ile dünya evine giren güzel oyuncu Neslihan Atagül, Pentene Altın Kelebek Ödülleri için oldukça heyecanlı olduğunu ifade etti.

Bİr süre önce Pantene'in reklam yüzü olan Neslihan Atagül Pantene ile yaptığı reklam anlaşmasını hatılatarak bu geceye ev sahipliği yaptığını ifade etti. Öte yandan Altın Kelebek Ödülleri'ne de aday olan Atagül yaptığı açıklamada “Hem ilk defa Altın Kelebek törenine katılacağım, hem Pantene ile ev sahibiyim hem de ödüle adayım! Tatlı bir heyecanım var.Ayrıca bu büyülü geceye sevenlerimin seçimleriyle hazırlanacağım. Sosyal medya üzerinden tüm detaylar için seçimlerini yapıyorlar; saçım toplu mu olsun açık mı, elbisemin rengi, modeli, hatta makyaj tonunu bile seven-lerim belirleyecek.” ifadelerine yer verdi.

PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜL TÖRENİNİ KİM SUNACAK?

Hürriyet Gazetesi'nin internet sitesinden CNN Türk'ten ve Kanal D'den canlı olarak yayınlanacak olan Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde gecenin sunuculuğunu Okan Bayülgen ile Pelin Akil yapacak. Pazar akşamı ekrana gelecek olan 43. Altın Kelebek Ödülleri saat 19.45'te başlayacak ve 3 platformdan canlı olarak yayınlanacak. İşte Pantene Altın Kelebek Ödül töreninin tanıtımı;


Magazin Haberleri

Yorum