Para Bende sunucuları kimler? Survivor’dan sürpriz isimler var

0
33

Para Bende adlı gezi programının yeni sezonu Survivor 2016’nın sevilen isimleriyle başladı. Serkay Tütüncü, Mehmet, Zafer Mete ve Yunus Günçe aylar sonra yeniden ekranlara döndü.

Zafer ile Serkay aynı takımda yer alıyor. Onların karşısında ise Survivor 2016’da pek anlaşamayan ikili Yunus Günçe ile Mehmet var. Para Bende adlı gezi programı ilk bölümüyle cumartesi akşamı izleyiciyle buluştu. Bir takım 100 dolarla diğer takım ise bin dolarla dünyayı gezmeye çalışacak. İlk durak İtalya’daki Capri.

Para Bende yarışmasının sunucuları kimler?

TV 8’in ilk kez geçen sezon yayınlanan gezi programı Para Bende yeni sezonuyla başladı. Bu kez programı Survivor 2016’nın unutulmaz yıldızları sunuyor. Peki kim bu yıldızlar. Survivor 2016’da Atakan ile finale kalan Serkay Tütüncü, Semih ile kavga ettiği için diskalifiye olan Zafer Mete, ünlüler takımının egzantrik yarışmacısı Yunus Günçe ve gür sesiyle unutulmaz arasında yer alan Mehmet.

Önceki Para Bende programını Almeda Abazi ve Murat Ceylan sunmuştu.

Para Bende’nin kuralları

İlk bölüm cumartesi günü 23.15’te izleyiciyle buluştu. Her bölümde ekipler arasında oynanacak olan oyunu kazanan bin doları alırken diğer ekip 100 dolarla 2 gün boyunca tatil yapmaya çalışacak.

Para Bende programı ve sunucuları hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here