Paramparça 80. bölüm fragmanı I Cansu ölecek mi?

Oğuzhan Hacıoğlu
1333 kere okundu

Televizyon

Paramparça 80. bölüm fragmanı I Cansu ölecek mi? - Televizyon Haberleri

Paramparça'nın 14 Kasım'da ekrana gelecek olan yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Kaza geçiren ve kanlar içerisinde kalan Hazal ölecek mi, işte detaylar

Paramparça'nın 14 Kasım'da ekrana gelecek olan 80. bölümünün fragmanı yayınlandı. Kaza geçiren ve kanlar içerisinde kalan Cansu uçuruma düşen aracın içerisinden çıkabilecek mi sorusunun cevabı 14 Kasım'da ekranlara gelecek olan yeni bölümde belli olacak. Bebeğini aldırma fikrinden vazgeçen Cansu'nun kanlar içerisinde kaldığı Paramparça'nın yeni fragmanında Cansu ve bebeğinin sağlık durumu ile ilgili hiçbir sır verilmedi.

İŞTE PARAMPARÇA'NIN 80. BÖLÜM FRAGMANI

PARAMPARÇA 79. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Star TV’nin beğeni ile takip edilen dizisi Paramparça’nın 7 Kasım’da ekrana gelen bölümünde flaş gelişmeler yaşandı. Polise cinayet bıçağı ve ihbar mektubu gönderen bir kişi Hazal’ın cinayet işlediğini anlatırken polisler tarafından babasının yanında gözaltına alınan Hazal babasına kendisini kurtarması için yalvardı. “Ben hapse giremem baba yardım et bana” diyen Hazal’ı avukatları gelene kadar hiçbir şey konuşmaması yönünde uyaran Cihan cinayet bıçağını polislerin masasının üzerinde görmesinin ardından büyük şaşkınlık yaşadı. Dilara’yı arayarak kızının polisler tarafından gözaltına alındığını söyleyen Cihan Dilara’nın karakola gelmesini istedi. Polislerin yaptıkları parmak izi eşleştirmesinde Hazal’ın parmak izi cinayet bıçağındaki izlerle eşleşince Hazal tutuklanırken kızını o halde gören Dilara, karakola gelen Harun ile kavga etti. Harun’a “bu akşam eve gelme “ diye bağıran Dilara “her şey bitti bir daha seni görmek istemiyorum” dedi.

Yaşanan flaş gelişmenin ardından serbest kalan Hazal katil olmadığını öğrenirken “bunca zamandır vicdan azabı çektim kendimi öldürmeyi düşündüm” diyerek ağlamaya başladı. Katil olmadığıma inanamıyorum diyen Hazal ardından ailesiyle birlikte karakolun bulunduğu alandan ayrıldı.

Diğer yandan Keriman evine gelen Rahmi’yi bakıma alırken karnın doyurduktan sonra kendi elleriyle traş ederek duş almasını istedi. Cansu ise Deniz ile yaptığı konuşmasında bebeğini doğurmak istediğini dile getirdi.

Öte yandan Dilara'ya Cihan ile birlikte misin diye soran Harun, Dilara'dan hayır yanıtını aldı. Dilara'yı takip eden Harun, Dilara'nın yalan söylediğini öğrendikten sonra ikili arasında güvensizlik durumu başlayacak.

Paramparça'nın 80. bölüm yeni fragmanı sosyal medyada da gündem olurken Cansu'nun kazasıyla ilgili de yüzlercce tweet atıldı.

Etiketler: paramparçafragman

Televizyon Haberleri

Yorum