Pazar günü nüfus müdürlükleri açık olacak

Oğuzhan Hacıoğlu
226 kere okundu

Yaşam

Pazar günü nüfus müdürlükleri açık olacak - Yaşam Haberleri

20 Kasım tarihinde yapılacak olan KPSS sınavı için alınan önlemlerde İstanbul Valiliği yeni bir duyuru yaptı. Kimlik sorunlarının önüne geçilmesi için pazar günü nüfus müdürlükleri açık tutulacak.

İstanbul Valiliği, 20 Kasım Pazar günü yapılacak olan Ortaöğretim Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girecek adayların mağduriyet yaşamamaları için nüfus müdürlüklerinin açık olacağını bildirdi.

İstanbul Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada "2016 Ortaöğretim Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) 20.11.2016 tarihinde yapılacaktır. Sınav günü adayların herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için kimliklerinin kayıp, çalıntı ya da unutulma ihtimalleri göz önünde tutularak ilimiz genelindeki tüm ilçelerde nüfus müdürlüklerinin açık tutulması kararı alınmıştır.

Adaylar, ikametgah adreslerinin kayıtlı olduğu ilçeye bakılmaksızın sınav yerlerine ya da bulundukları muhite en yakın ilçe nüfus müdürlüklerinden 07.00-10.15 saatleri arası sınav giriş belgelerini ibraz ederek hizmet alabileceklerdir. Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Etiketler: kpss

Yaşam Haberleri

Yorum