Playboy'a kapak olan Türk kızı Elif Çelik'ten iddialı açıklamalar

Oğuzhan Hacıoğlu
284 kere okundu

Magazin

Playboy'a kapak olan Türk kızı Elif Çelik'ten iddialı açıklamalar - Magazin Haberleri

Geçtiğimiz yıl verdiği röportajda oyunculuk ve mankenlik eğitimleri aldığını ifade eden Elif Çelik, dünyaca ünlü Playboy Dergisi'ne kapak oldu.

Geçtiğimiz yıl Playboy'un Slovakya edisyonuna kapak olan Elif Çelik adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Çelik şimdi de Playboy'un Meksika edisyonuna kapak oldu. Ünlü model, "şimdiki hedefim ise Playboy'un Amerika edisyonunda kapak olmak" dedi. Çelik yaptığı açıklamada gelecek yıl yabancı yapım bir filmde rol alacağını da sözlerine ekledi. Playboy'a kapak olarak bir anda dikkatleri üzerine çeken Elif Çelik, bir yıl önceki röportajında, "Bir Türk kızı Playboy'a kapak olacaksa o benim" demişti.

ABD'nin en çok satan dergileri arasında yer alan ve dünyada birçok ülkede farklı yayınları olan Playboy dergisine kapak olan Elif Çelik'in önümüzdeki aylarda ABD'nin Playboy dergisine de kapak olması bekleniyor.

Yeni sinema filmi teklifi geldiğini de doğrulayan güzel model yabancı yapım sinema filminde yer alacağının da müjdesini verdi. Dünya çapında popülerliğe ulaşan Elif Çelik geçtğimiz günlerde Playboy Dergisi'ni imzalatmak isteyen hayranlarını geri çevirmemiş ve onlarla birlikte fotoğraf çektirmişti.

Playboy Degisi Meksika bölümü Elif Çelik (en sağdaki)

Etiketler: elif çelik

Magazin Haberleri

Yorum