Poyraz Karayel altmış dördüncü bölüm yeni fragmanı izle

Serhat Ramay
488 kere okundu

Poyraz Karayel

Poyraz Karayel altmış dördüncü bölüm yeni fragmanı izle | Televizyon - Poyraz Karayel Haberleri

Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı için akıllardaki tek soru şu: İlker Kaleli diziye döndü mü? Ayşegül Çınar Saygıner ile evlenmek üzeriyken ekranda beliren Poyraz kafaları karıştırdı.

Diziyi yakından takip edenler için sabit fikir şu: İlker Kaleli olmadan Poyraz Karayel 5 bölüm sonra erken final yapar. Dizinin bugün ekrana gelen yeni sezon ilk bölümünde ufak bir sürpriz yaşandı. İlker Kaleli dizinin son sahnesinde göründü. Poyraz Karayel 64. bölüm fragmanı bu açıdan çok önemli.

Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanında İlker Kaleli

Ayşegül yine hayal mi gördü, senaristler izleyiiye bir oyun mu oynuyor. Poyraz Karayel yeni bölüm framganı bütün bu soruları yanıt oluşturacak ipuçlarını izleyiciye sunacak. Ayşegül, Poyraz'sız geçen 2 yılın ardından Çınar Saygıner ile nikah masaına oturdu. Ama ne oturmak. Dizinin bir sahnesinde bir anda üzerindeki gelinlmik kefeni oluyorud. Gelinliği çıkarmak istedi, Poyraz'a ihanet ettiğini hissetti. Ama nafile! Sonunda o masaya oturdu.

Tam Çınar ile Ayşegül evlenecekken, yani son bölümün final sahnesinde Poyraz, yani İlker Kaleli görünüverdi. Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanında İlker kaleli olacka mı? Poyraz’ın ölüp ölmediği hayal belli olmayacak. Ayşegül’un gördüğü Poyraz gerçek miydi yoksa hayal miydi? Ayşegül Poyraz ile hesaplaşması hayal mi yoksa rüya mı?

Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı başlıklı haberimiz ilginizi çektiyse aşağıdaki benzer haberlere de göz atabilirsiniz.

Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı

Deli Divane yeni bölüm fragmanı

Babam ve Ailesi 5. bölüm fragmanı

Etiketler: poyraz karayel

Poyraz Karayel Haberleri

Yorum