Pürüzler halledildi! Gomis Galatasaray’da

0
38

Fransız golcünün transferi için yoğun mesai harcayan sarı-kırmızılılar amacına ulaştı. Galatasaray’ Fransız golcü Gomis transferinde bütün pürüzleri halletti.

Marsilya formasıyla 34 maçta 21 ve 4 asistlik performansıyla transferin yıldız isimlerinden biri olmayı başaran Fransızlar golcü Gomis’in transferinin bitirildiği iddia edildi.

Fransız basını, Galatasaray’ın Bafetimbi Gomis ile her konuda anlaşma sağladığını, transferin kısa süre içerisinde açıklanacağını duyurdu!

Gomis Galatasaray için Marsilya’yı reddetti

Marsilya merkezli La Provence gazetesinde yer alan haberde; Bafetimbi Gomis’in Galatasaray ile 3 yıllık kontrat ve detayları konusunda her anlamda anlaşma sağladığı ve transferin bugün içerisinde resmileşeceği belirtildi. Marsilya’nın, Gomis’e son anda sözlü bir teklif yaptığı, 2+1 yıllık bu teklifin Fransız golcü tarafından kabul edilmediği kaydedildi.

Sarı-kırmızılı kulüp, Gomis’i 10 Temmuz’da İstanbul’da devam edecek olan kamp çalışmalarına dahil etmeyi hedefliyor. Geçen sezon 34 maçta 21 gol atan Gomis’in Galatasaray’ın gol yollarındaki sorununa çare olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here