Quaresma yine yaptı yapacağını

Serhat Ramay
162 kere okundu

Spor

Quaresma yine yaptı yapacağını - Spor Haberleri

Benfica maçı öncesi basın toplantısı düzenleyen Ricardo Quaresma'nın toplantı salonuna terlikleriyle gelmesi görenleri hayrete düşürdü.

Benfica ile Beşiktaş arasında bu akşam oynanacak Devler Ligi mücadelesi öncesi basın toplantısına Quaresma damgası.

QUARESMA TOPLANTIYA TERLİKLE GELDİ

Maçın oynanacağı Luz Stadı'nda düzenlenen basın toplantısına bez terlikle gelen Portekizli yıldız görenleri şaşırttı. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken ve maçla ilgili 'kazanacağız' şeklinde net bir açıklama yapan Quaresma'nın kulağını da 'flesh tunnel' modasına göre deldirmesi de dikkati çekti.

BEN TARAFTARLARI DEĞİL OYUNU ÖNEMSİYORUM

"Yarın çok zorlu bir maç olacak. İyi bir takıma karşı oynayacağız, evinde taraftarları ile bizi karşılayacaklar. Daha fazla bir şey söylemek istemiyorum. Yarın iyi bir şekilde oynayıp, kazanacağız. Taraftarın desteği önemli ama fazla önemsemiyorum ben oyunu önemsiyorum. Buraya kazanmaya geldik. Sevinç videosunda Benfica çıktığı için değil Barcelona'nın olduğu grup çıkmadığı için memnuniyetimizi belirttik. Türkiye'de her zaman iyi karşılandım. Beşiktaş'ı çok seviyorum. Taraftarlar da beni çok seviyor. Benfica büyük bir takım. Hafife almamak lazım. Tecrübeliler. Maça hazırız. Lizbon'dan galibiyetle dönmeye çalışacağız. Bence avantaj, dezavantaj diye bir şey yok. Yarın iyi oynayan kazanacak, iki takım da maça hazır. Şu anda tek düşüncem yarınki maçın iyi geçmesi. Buraya mücadele etmek için geldik, kazanmak istiyoruz" dedi.


Spor Haberleri

Yorum