Ranvir deşifre oldu! Deli Divane yeni bölüm fragmanı izle (Bölüm 110)

Serhat Ramay
1243 kere okundu

Deli Divane

Ranvir deşifre oldu! Deli Divane yeni bölüm fragmanı izle (Bölüm 110) | Televizyon - Deli Divane Haberleri

Deli Divane 110. bölüm fragmanında Ranvir'in sakladığı gerçeklerin açığa çıkıyor. Yağmurlu bir havada enteresan bir kadınla buluşan Ranvir bu kez Sadna'nın göz hapsinde. Deli Divane yeni bölüm fragmanında Ranvir'in neden evdekilere uzak durduğu, toplantıya neden katılmadı belli olacak?

Gizliden çıktığı Delhi gezisinin ardından ailesine uzak davranan Ranvir'in sırrı ortaya çıkmak üzere. Ranvir'in ne sakladığını öğrenmek de bu kez Sadna'ya düştü. Kaynını çok ama çok seven Sadna, Alekh'in de iyileşmesini fırsat bilerek bu kez Ranvir'in neden canının sıkıldığını araştırmaya başladı. Yeni fragman Ranvir'in büyük sırrının ortaya çıtığı yeni bölümle ilgili önemli ipuçları veriyor.

DELİ DİVANE 110. BÖLÜM FRAGMANI: RANVİR'İN SIRRI

Son bölümde Alekh'e sinir krizi geçirden polis arabasıyla Ranvir'in yan yana görülmesi hayli ilginç. Deli Divane dizisinin son bölümün hikayesi bu kez Ranvir'in üzerine kurulu olacak. Aile şirketinin çok önemlı toplantısına gitmeyerek babasını çılgına çeviren Ranvir'in hayatı tehlikede mi? Yoksa Alekh'e gönderilen kötü hediyelerin onunla bir ilgisi mi var?

Deli Divane 110. bölüm fragmanında dikkat çeken bir detay var. Sadna, telefonla konuşan Ranvir'i gizlice dinliyor. Ardından onun peşinden yola çıkpı Ranvir'i takibe alıyor. Issız bir dağın başında bir kadınla görüşen Ranvir neler planlıyor? Sadna Ranvir’in daha önce hiç ama hiç görmediği kadınla buluşmasına şahit olduktan sonra neler yapacak? Çünkü o kadın Sadna’nın kendisini gördüğünü anlar ve Ranvir’e bunuanlatır. Yengesine yakalanan Ranvir, artık yaşadığı olayları daha fazla saklayamaz ve tüm gerçekleri Sadhana’ya itiraf eder.

Deli Divane dizisi her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmakta. Tekrar bölümleri ise her sabah 11.00'de ekrana geliyor.

Etiketler: deli divanefragman

Deli Divane Haberleri

Yorum