Rasim Ozan 'Galatasaray 11 Kerimcan ile oynadı' dedi mi?

Serhat Ramay
337 kere okundu

Galatasaray

Rasim Ozan 'Galatasaray 11 Kerimcan ile oynadı' dedi mi? | Futbol - Galatasaray Haberleri

Beyaz Futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı Sabri için 'Galatasaray sahaya 11 Kerimcan ile çıktı' dedi mi? Rasim Ozan Kütahyalı, bu sözler haber sizelerine düştükten kısa süre sonra bir düzeltme yaptı.

Beyaz TV'deki Beyaz Futbol programında Fenerbahçe - Galatasaray derbisi enine boyuna tartışılırken Rasim Ozan'ın ağzından şaşırtıcı bir benzetme çıktı. Rasim Ozan "Galatasaray Fenerbahçe derbisine sahaya 11 Kerimcan ile çıktı" dedi. Bu sözler kısa sürede haber sitelerine manşet oldu.

rasim ozan kütahyalı galatasaray sahada 11 kerimcan durmaz ile oynadı dedi mi

RASİM OZAN: GALATASARAY SAHAYA 11 KERİMCAN İLE ÇIKTI

Rasim Ozan Kütahyalı'nın bu sözleri Beyaz Futbol'da gülüşmelere neden oldu. Bu sözlerden yaklaşık 20 dakika sonra Rasim Ozan'dan bir düzeltme geldi. Sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirten Rasim Ozan Kütahyalı, "Ben Sabri'ye gönderme yaparak Galatasaray 11 Kerimcan ile sahaya çıktı demedim. Ben cinsiyetçiliği, ayrımcılığı sevmem. Ama haber sitelerinin hoşuma gitmiş böyle vermişler. Ben böyle konuşmadım" dedi.

İşte Kerimcan'ın Sabri ile çektiği video.

Kerimcan Durmaz bilindiği gibi son dönemin parlayan fenomeni. Ünlü DJ aynı zamanda Sabri Sarıoğlu'nun eşinin de yakın arkadaşı. Sabri ile Kerimcan'ın çekilmiş kısa bir videosu da var. Rasim Ozan'ın sözlerine Ahmet Çakar da ekleme yaparak "Madem Galatasaraylılar bu söze kızdı önce Sabri'yi uyarsınlar. Kerimcan ile videosu bile var. Ailece görüşüyorlar" dedi.


Galatasaray Haberleri

Yorum