Rasim Öztekin'in kızı Pelin Öztekin evleniyor mu?

Oğuzhan Hacıoğlu
397 kere okundu

Türkiye

Rasim Öztekin'in kızı Pelin Öztekin evleniyor mu? - Türkiye Haberleri

Usta oyuncu Rasim Öztekin'in kızı olan oyuncu Pelin Öztekin Ekşi Elmalar filminin galasında evlilik açıklaması yaptı. Pelin Öztekin ve Kıvanç Arslan evleniyorlar iddialarına açıklık getirildi

Sayısız sinema filminde rol alan usta oyuncu Rasim Öztekin'in kızı olan Pelin Öztekin'in önümüzdeki günlerde 90'lar dizisinden bu yana birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Kıvanç Arslan ile evleneceği iddia edilmişti. Yılmaz Erdoğan'ın merakla beklenen filmi Ekşi Elmalar'ın gala gecesine katılan ikili burada evlilik iddialarına açıklık getirdi. Basın mensuplarının evlilik sorusuna "Galadan sonra nikahımız var" diyerek espirili bir yanıt veren ikili şimdilik böyle bir durumun söz konusu olmadını ifade etti.

Pelin Öztekin ve Kıvanç Arslan nasıl tanıştı?

ATV ekranlarında yayınlanan ve 90'lı yılları konu alan dizide beraber rol alan ikili dizinin ardından aşk yaşamaya başlamış ve Pelin Öztekin kendisi gibi oyuncu olan sevgilisini ailesi ile tanıştırmıştı. Bir süre önce bazı haber sitelerinde çıkan ayrıldılar iddialarını da galaya birlikte gelerek yalanlayan ikili ilişkilerinin sorunsuz devam ettiğini ifade etti.

Pelin Öztekin, Kıvanç Arslan ile birlikte olduğu dönemde fazla kilolaları olduğu için Kıvan Arslan'a "rahatsız oluyor musun" sorusunu sormuş "ben seni her halinle seviyorum" yanıtını aldıktan sonra da zayıflamaya karar vermişti. Kısa sürede geçirdiği operasyonun ardından 50 kiloya yakın zayıflayan Pelin Öztekin, geçirdiği bu zorlu sürecin ardınadn Kanal D'de yayınlanan Hayat Şarkısı adlı tv dizisinde rol almaya başlamıştı.

Etiketler: pelin öztekin

Türkiye Haberleri

Yorum