Renkli Sayfalar Altın Kelebek'i kaptı

Oğuzhan Hacıoğlu
324 kere okundu

Magazin

Renkli Sayfalar Altın Kelebek'i kaptı - Magazin Haberleri

Kanal D'nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar 'en iyi magazin programı' dalında Altın Kelebek ödülünü aldı.

Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı'nın sunuculuklarını yaptıkları Renkli Sayfalar adlı magazin programı magazin gündemine bomba gibi düşen haberler yapmaya devam ederken Kelebek okuyucuları tarafından büyük ödüle layık görüldüler.

Altın Kelebek Ödül Töreni'nde gecenin son ödülünü alan Renkli Sayfalar "yılın en iyi magazin programı" seçildi. Ödülü vermek üzere sahneye davet edilen Demet Akalın "her ne kadar bazen bizi kızdırsalar da onları seviyoruz" diyerek anons ederken ödüllerini alan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel yaptıkları konuşmada uzun yıllardır magazin programı yapıyoruz ve ödülümüzü uzun yıllardır magazinin içerisinde yer alan bir isimden alıyoruz diyerek Akalın'a teşekkür ettiler.

Gecenin son ödülünü alan Renkli Sayfalar sunucuları ardından toplu fotoğraf çektirme törenine katılarak Altın Kelebek ödülünü alan diğer ünlü isimlerle fotoğraf çektirdi.

Geceye detayları hariç hemen hemen aynı elbiseyle katılan Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı saçlarını da bir örnek yaptırarak birbirleriyle uyum içerisinde olduklarının görüntüsünü verdiler.


Magazin Haberleri

Yorum