Renkli Sayfalar'a katılan Murat Başoğlu

Oğuzhan Hacıoğlu
350 kere okundu

Televizyon

Renkli Sayfalar'a katılan Murat Başoğlu - Televizyon Haberleri

Renkli Sayfalar'ın bugünkü konuğu olan sunucu ve manken Murat Başoğlu spor hayatına ilişkin önemli açıklamalar yaparken sabahları 8 yumurta tükettiğini ifade etti.

MensHealt Dergisi'ne verdiği kaslı pozlarla yaşıtlarına oranla düzgün bir vücuda sahip olan oyuncu ve sunucu Murat Başoğlu bugün Kanal D'nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar'a konuk oldu. Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı'nın sorularını samimi bir şekilde yanıtlayan Murat Başoğlu spor hayatı ile ilgili sorulan bir soruda her sabah 8 yumurta tükettiğini ifade etti. Protein alımını sağlıklı olmak için devam ettirdiğini ifade eden Murat Başoğlu yumurtaların sadece akını tükettiğini belirtti.

48 yaşında olduğunu ifade eden Murat Başoğlu, 50 yaşına geldiğinde genç görünmek gibi bir niyetinin olmadığını dile getirirken 50 yaşının en iyisi olmak istediğini belirtti.

Son olarak Benzemez Kimse Sana adlı televizyon programının sunuculuğunu üstlenen Murat Başoğlu, Huysuz Virjin ile programda sürekli atışmıştı ve Seyfi Dursunoğlu kendisine sürekli takılmıştı.


Televizyon Haberleri

Yorum