Reza Zarrab Ebru Gündeş'e isyan etti

Oğuzhan Hacıoğlu
645 kere okundu

Magazin

Reza Zarrab Ebru Gündeş'e isyan etti - Magazin Haberleri

Reza Zarrab'ın yakın arkadaşına yaptığı iddia edilen açıklamada Ebru Gündeş'e isyan ettiği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde Ufuk Ceylan ve Ebru Gündeş arasında aşk dedikodularının ortaya çıkmasının ardından hem Ebru Gündeş hem de Ufuk Ceylan tarafından yapılan açıklamada böyle bir durum olmadığı ifade edilmişti.

Kanal D'nin sevilen magazin programı Renkli Sayfalar'da yer alan iddiada Reza Zarrab'ın yakın arkadaşı olan bir şarkıcı ile sesini duyurmak istediği öne sürüldü. Reza Zarrab'ın yakın arkadaşına "bizim bir sürü rotamız vardı, Uzak Doğu'dan, diğer kıtalara kadar bilinçli olarak Miami'yi seçtiler, biz oraya gittikten sonra bben tutuklandım onlar Miami sahillerinde tatil yapmaya devam etti" dediği öne sürüldü.

REZA ZARRAB: BURADA İNSAN KADAR FARELER VAR

Öte yandan Renkli Sayfalar'da konuşulmaya devam eden olay hakkında Ebru Gündeş ile Ufuk Ceylan'ın arasını Galatasaraylı futbolcu Hakan Balta'nın yaptığı dile getirildi. Rıza Zarrab'ın yakınındaki arkadaşına "burada insan büyüklüğünde fareler var ancak hiçbirisi Ebru'nun yaptığı kadar bana koymadı" dediği ileri sürüldü.

Renkli Sayfalar'da yaklaşık 1 saat konuşulan olayda Rıza Zarrab'ın Ebru Gündeş için dedektif tuttuğu ifade edilirken Zarrab'ın avukatları tarafından yapılan açıklamada böyle bir durum olmadığı ifade edildi.


Magazin Haberleri

Yorum