Rıdvan Dilmen maçları TRT'de yorumlayacak

Serhat Ramay
288 kere okundu

Futbol

Rıdvan Dilmen maçları TRT'de yorumlayacak - Futbol Haberleri

NTV Spor'un yıllardır değişmez futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen bundan böyle TRT ekranlarında da maç yorumlayacak.

TRT ile NTV Spor kısa süre önce eşine ender rastlanır bir anlaşmaya imza atmıştı. TRT maç özetlerine karşılık yorumcu takası isteğinde bulunmuştu. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre NTV Spor'un sembol yorumcusu Rıdvan Dilmen, bundan böyle bazı Süper Lig maçlarını TRT ekranlarında yorumlayacak.

Anlaşmaya göre TRT, NTV Spor spikerleri Murat Kosova, İsmail Şenol ve İhsan Bayülken'e TRT'den yayınlanan Euroleague maçlarını anlattırak. Karşılığında da NTV Spor maç özetlerini yayınlama hakkına kavuşacaktı.

Rıdvan Dilmen TRT'de

Gamaspor'un haberine göre bu paketin içinde Rıdvan Dilmen'in de olduğu ifade edili. Yani NTV'nin değişilmez ismi Rıdvan Dilmen bundan sonra TRT ekranlarında da olacak.

Tecrübeli futbol adamının NTV'deki yayınlarıyla çakışmaması şartıyla TRT'de bazı futbol programlarına konuk olacağı belirtildi.

TRT ile NTV Spor kanalları arasında Türk sporunda eşine az rastlanır bir takas gerçekleşeceği daha önce belirtilmişti.

Anlaşmaya göre TRT, NTV Spor çatısı altında bulunan Murat Kosova, İsmail Şenol ve İhsan Bayülken'e TRT'den yayınlanan Euroleague maçlarını anlattırabilecek, bunun karşılığında NTV Spor da Spor Toto Süper Lig maçlarının özetlerini yayınlama hakkına kavuşacaktı.

Ancak anlaşmanın bununla sınırla kalmadığı öğrenildi. Gamaspor'un haberine göre bu paketin içinde Rıdvan Dilmen'in de olduğu ifade edili. Yani NTV'nin değişilmez ismi Rıdvan Dilmen bundan sonra TRT ekranlarında da olacak.

Tecrübeli futbol adamının NTV'deki yayınlarıyla çakışmaması şartıyla TRT'de bazı futbol programlarına konuk olacağı belirtildi.

Etiketler: rıdvan dilmen

Futbol Haberleri

Yorum