Rıdvan Dilmen 'Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'na adayım' dedi

Serhat Ramay
174 kere okundu

Futbol

Rıdvan Dilmen 'Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'na adayım' dedi - Futbol Haberleri

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen 2019 yılında Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'na adaylığını koyacağını açıkladı.

TRT Spor'da yayınlanan Futbolun Zirvesi adlı programda değerlendirmelerde bulunan Rıdvan Dilmen, gündem yaratacak bir açıklama yaptı. Rıdvan Dilmen, 2019 yılındaki Olağan Genel Kurul'da Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'na aday olacağını söyledi.

RIDVAN DİLMEN: FEDERASYON BAŞKANLIĞINA ADAYIM

Biz teşkilat kurmuşuz hocaya falan yazıyormuşuz. Rüştü Türkiye’nin en çok milli olan sporcusu. Oğuz Çetin’in insanlık kariyerine bakın bakalım. Aykut Kocaman’a bakın bakalım. Biz buraya tırnaklarımızla geldik. Bizim kulise ihtiyacımız yok. Bugün federasyon başkanlığı da, teknik direktörlüğü de milli takım sorumlusu olacak kapasitem de var. Yönetici, 2. başkan, as başkan, alt yapılar, üst yapılar. Ben bunu hak ediyorum. Ben Türikye’de futbolu en iyi bilen adamlardan birisiyim. Allah’ıma şükürler olsun alnım ak şekilde dolaşıyorum. Ama ben bunu hiç düşünmedim. 2019 yılında sağlığım el verirse Futbol Federasyonu Başkanı olmak isterim. Bana da yakışır Federasyon Başkanlığı. Yıldırım Demirören Bey olsa da aday olacağım.

Etiketler: rıdvan dilmen

Futbol Haberleri

Yorum