Rıdvan Dilmen'den bir milli takım bombası daha

Hakan Ödemiş
228 kere okundu

Futbol

Rıdvan Dilmen'den bir milli takım bombası daha - Futbol Haberleri

Fatih Terim, Arda Turan ve Burak Yılmaz arasında yaşanan gerilimle yakından ilgilenen Rıdvan Dilmen sarsıcı açıklamalarda bulundu.

Rıdvan Dilmen, TRT Spor’da katıldığı programda A Milli Futbol Takımı’nda yaşanan Fatih Terim-Arda Turan konusu hakkında yorumlarda bulundu. Dilmen, tartışmanın artık bitmesi gerektiğini belirterek, Terim’in bir daha Arda Turan’ı takıma almayacağını düşündüğün söyledi.

Dilmen, “Bir sürü sorun varken, şehitler veriliyorken bu sorunları çözmemiz gerekir. İkisine de yakın bir insanımdır. Umuyorum bundan sonraki maçlarda Arda Turan kadroda olur. Arda Turan’ı bir daha milli takıma almayacağını tahmin ediyorum. İnşallah yanılırım” dedi.

Fatih Terim NTV ve TRT'ye kızdı

“Maç öncesindeki basın toplantısında hoca pozitif konuşmuş. EURO 2016 oynanırken basın toplantısında hocaya soru sordular. Tarih hocasının şahsına değil TRT’ye çaktı. Şimdi de NTV’ye kızdı. Koskoca NTV ve devletin TRT’sine çaktı. Yapacak bir şey yok.”

Sadece Burak'a haksızlık yapıldı

“Sadece Burak’a haksızlık yapılmıştır. 9 tane gol atan oyuncuya prim verilmemesi haksızlık olmuştur. Çok sorun edilmemiş iyi ki. Bu çocukların hepsi maçlarına baktılar. Milli takımda kazanan oyuncular zaten yüksek paralar kazanan futbolcular. Dünya Kupası’na gidenler 1 alıyorsa, 2 alsın. İzlanda’yı yeniyorsun diye sezon içerisinde verilmesin.”


Futbol Haberleri

Yorum