Riekerink'in transferleri UEFA kriterlerine takıldı

Metehan Nazlı
101 kere okundu

Galatasaray

Riekerink'in transferleri UEFA kriterlerine takıldı | Futbol - Galatasaray Haberleri

Galatasaray'ın teknik direktörü Jan Olde Riekerink takımı güçlendirmek için transfer raporunu yönetime sundu. Ancak yapılacak olan transferler UEFA engeline takıldı.

Sarı Kırmızılı ekibin teknik direktörü Riekerink devre arasında yapılmasını istediği transfer raporunu yönetime iletti. Hollandalı teknik direktörün devre arasında en az 4 transfer yapılmasını istediğini yönetime ilettiği öğrenildi. Cavanda'dan istediği performansı alamadığı için bir sağ bek, Carol'e bir alternatif için sol bek, stoper ve bir de forvet istediğini yönetime rapor etti.

Riekerink'in transfer isteğine Galatasaray'ın yöneticilerinin onay verdiği ancak UEFA'nın kriterleri doğrultusunda bu transferlerin kadroda azalmaya gidilmesi halinde gerekleştirilebileceği aktarıldı.

Başkan Dursun Özbek transfer için yoğun mesai harcıyor

Galatasaray'ın başkanı Dursun Özbek transfer çalışmaları için gecesini gündüzüne katarak çalışıyor. Özbek maliyeti düşük 2 futbolcuyu kadroya katma peşinde olduğu öğrenildi. Bu sebepten dolayı teknik direktör Riekerink'e ancak bonservisi elinde olan futbolcu transferinin mümkün olduğunu ileten Özbek, ancak bu şekilde kadroya transfer yapılacağını Hollandalı çalıştırıcıya iletti.


Galatasaray Haberleri

Yorum