Robin van Persie 15 dakika kaldırımda bekletildi

Serhat Ramay
237 kere okundu

Fenerbahçe

Robin van Persie 15 dakika kaldırımda bekletildi | Futbol - Fenerbahçe Haberleri

Akhisar maçında sakatlanan sakatlanan Robin van Persie'nin ambulansla hastaneye giderken 15 dakika kaldırımda bekletildiği ortaya çıktı.

Akhisar Belediyespor karşısında Fenerbahçe'yi 1-0 öne geçiren Robin van Persie, yaşadığı sakatlığın ardından hastaneye kaldırıldı. Serdar Kesimal ile mücadelesinde gözüne darbe alan van Persie ambulansla hastaneye kaldırıldı. Ancak Hollandalı yıldız ambulans gelene kadar 15 dakika kaldırımda bekletildi. Dakikalar sonra hastaneye kaldırılan Hollandalı yıldızını göz kapağına dikiş atılmasına gerek görülmedi.

Göz kapağında yırtık tespit edilen Robin van Persi Akhisar maçının 39. dakikasında oyundan alındı ve hastaneye kaldırıldı.

KALDIRIMDA 15 DAKİKA AMBULANS BEKLEDİ

Robin van Persie, stat dışında 15 dakika ambulans beklemek zorunda kaldı. Sebebi ise tam bir skandaldı. Ambulansın çıkacağı kapı kilitliydi ve görevliler anahtarı bulamıyordu. Görevliler dakikalarca anahtar aradı ama bulamadı! Bunun üzerine Manisa Devlet Hastanesi'nden bir ambulans istendi. 15 dakikalık bir bekleme süresinin ardından ambulans geldi ve Van Persie sedyeyle bu araca bindirilerek hastaneye götürüldü.


Fenerbahçe Haberleri

Yorum