Robin van Persie'nin Akhisar maçında attığı gol ofsayt mı?

Serhat Ramay
782 kere okundu

Fenerbahçe

Robin van Persie'nin Akhisar maçında attığı gol ofsayt mı? | Futbol - Fenerbahçe Haberleri

Fenerbahçe 26. dakikada Robin van Persie'nin golüyle Akhisar deplasmanında 1-0 öne geçti. Fenerbahçe'nin müthiş bir baskı ve organizasyonla bulduğu gol az sayıdaki Fenerbahçe taraftarını çılgına çevirdi. Ancak golden sonra ofsayt tartışmaları başladı. Robin van Persi'nin Akhisar'a attığı gol ofsayt mı, eski MHK Başkanı Mustafa Çulcu yorumladı.

Fenerbahçe Akhisar deplasmanında Robin van Persie'nin golüyle öne geçti. van Persi'nin Akhisar'a attığı müthiş gol, takımını da ateşlemeye yetti. Bu sezon 4. golünü atan Robin van Persie 26. dakikada Akhisar karşısında takımını öne geçirdi.

Akhisar bu sezon kalesinde gördüğü 11’in 7’sini ilk yarıda yemişti. Fenerbahçe de gollerinin çoğunu ilk yarıda atan bir takımdı.

fenerbahçe'de robin van persienin akhisara attığı gol ofsayt mı

MUSTAFA ÇULCU: ROBİN VAN PERSİE'NİN GOLÜ OFSAYT DEĞİL

Robin van Persie'nin attığı golün ardından ofsayt tartışmaları da başladı. Pozisyonu haberbedava.com için değerlendiren eski MHK Başkanı Mustafa "Fenerbahçe’nin 26. dakikada Robin var Persi ile attığı attığı golde de ofsayt yok. Akhisar defans oynucusu ofsaytı bozdu. van Persie Akhisar oyuncusuyla aynı hizada' yorumunda bulundu.


Fenerbahçe Haberleri

Yorum