Samsun Arıburnu İlkokulu'nda akılalmaz ölüm

Oğuzhan Hacıoğlu
412 kere okundu

Yaşam

Samsun Arıburnu İlkokulu'nda akılalmaz ölüm - Yaşam Haberleri

Yaklaşık 20 gün önce Samsun'da bulunan Arıburnu İlkokulu'nda boğazına tost parçası takılan Atalay Fuat Tiryakioğlu yaşam mücadelesini kaybetti.

Samsun'da meydana gelen olayda, 2 Kasım tarihinde okuldayken ısırdığı tost parçası nefes borusuna kaçan ve bir süre nefessiz kalan ilkokul 4'üncü sınıf öğrencisi 10 yaşındaki Atalay Fuat Tiryakioğlu, 23 gündür tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Merkez İlkadım İlçesi'ndeki Arıburnu İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Atalay Fuat Tiryakioğlu, okul kantininden aldığı tostu yerken, ısırdığı bir parça nefes borusana kaçtı. Kısa süre nefessiz kalan öğrenciye ilk müdahaleyi okul öğretmenleri yaptı. Atalay Fuat Tiryakioğlu, daha sonra çağrılan ambulansla Samsun Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan müdahalenin ardından durumu ağır olan Tiryakioğlu, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde kaldırılarak tedavi altına alındı. Atalay Fuat Tiryakioğlu, bugün yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Etiketler: samsun

Yaşam Haberleri

Yorum