Samsung Galaxy C9 Pro görselleri sızdırıldı

Alaattin Han
202 kere okundu

Teknoloji

Samsung Galaxy C9 Pro görselleri sızdırıldı - Teknoloji Haberleri

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy C9 modelinin bir de Pro versiyonu için kolları sıvadı.Akıllı telefona ait ilk görüntüler ortaya çıktı.

Samsung’un Çin pazarına özel olarak sunacağı düşünülen Galaxy C9 Pro akıllı telefonun görüntüleri basına sızdırıldı. Güney Koreli üreticinin Galaxy C5 ve Galaxy C7 modellerinde uyguladığı gibi Pro kervanına şimdi de Galaxy C9 katılacak.

Samsung Galaxy C9 Pro görselleri sızdırıldı


SamMobile’ın haberine göre, ortaya çıkan görüntüler Galaxy C9 Pro’da geleneksel metal gri ve altın renk seçeneklerinin olacağını gösterdi. Ek olarak aynı Galaxy C9 modelindeki gibi üç antenli bant tasarımı Pro modelinde de şık bir şekilde uygulandığı görüldü.

Hatta bu anten tasarımı için “anten ustalığının sonraki seviyesi” ifadesine yer veriliyor. Şirket, metal akıllı telefonunda anten bantlarının gizlenme ihtiyacı olmadan şık bir tasarımla cihazında yer almasını sağlamış gibi gözüküyor.

Samsung Galaxy C9 Pro özellikleri

Teknik özellikler ise henüz netlik kazanmadı ancak Pro olmayan Galaxy C9’da 6 inçlik 1920 x 1080 çözünürlükte Full HD ekran, Qualcomm Snapdragon 652 çipset, 6 GB RAM, 64 GB dahili depolama, 16 MP ön ve arka kamera gibi özelliklerin de yer aldığı biliniyor.

Ürünün Çin pazarı dışında da satışa çıkıp çıkmayacağı ile ilgili kesin bir bilgi yok.


Teknoloji Haberleri

Yorum