Samsung Galaxy Note 7 özelliği artık Galaxy S7'de

Alaattin Han
162 kere okundu

Teknoloji

Samsung Galaxy Note 7 özelliği artık Galaxy S7'de - Teknoloji Haberleri

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S7 ve S7 Edge modellerinin Always On özelliğini geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı.

Samsung'un Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı talihsiz olaylar ile birlikte, Galaxy S7 ve S7 Edge tekrar amiral gemisi konumuna yerleşti. Güney Koreli üreticinin mevcut müşterilerini korumak için Galaxy S7 serisini güncel tutması gerektiği konuşulurken, firmadan yenilikçi adımlar gelmeye devam ediyor.

Galaxy S7 için yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte, saati ve tarihi her zaman kullanıcılara gösteren Always On veya bir diğer adıyla Ekran Daima Açık özelliğine bazı yenilikler daha eklendi.

Samsung Galaxy Note 7 özelliği artık Galaxy S7'de


Yeni saat ve takvim seçeneklerinin sunulduğu güncelleme ile birlikte, belirlediğiniz bir fotoğrafın telefonunuzun ekranında sürekli görülmesi sağlanabiliyor. Always On için yazı tiplerini özelleştirmenize imkan tanıyan güncelleme ile ekrana özel bir metin yazabilmenize de imkan tanıyacak.

Always On özelliğine bazı yenilikler eklendi


Maalesef, güncelleme sonrasında halen üçüncü parti uygulamaların bildirimleri görüntülenememe problemi devam ediyor. Bu özelliğin Galaxy S7 ve S7 Edge'yi, Note 7'nin Grace UX arayüzünü ile buluşturacak olan Android 7.0 Nougat güncellemesi ile birlikte çözülmesi bekleniyor.


Teknoloji Haberleri

Yorum