Samsung Galaxy S7 ve S7 edge için yeni güncelleme

Alaattin Han
812 kere okundu

Teknoloji

Samsung Galaxy S7 ve S7 edge için yeni güncelleme - Teknoloji Haberleri

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, S7 modellerine yeni güvenlik güncellemesini yayınladı.

Samsung, Galaxy Note 7'de yaşadığı hayal kırıklığının etkisini, Galaxy S8 çıkana kadar Galaxy S7 modelleri ve diğer ürün gruplarıyla gidermeye çalışıyor.

Güncelleme noktasında henüz Galaxy Note 7'nin arabirimini tam olarak Galaxy S7 modellerine vermeyen Samsung, bu değişikliği Android Nougat güncellemesiyle beraber tüm kullanıcılarına sunacağını açıkladı.

Samsung Galaxy S7 ve S7 edge için yeni güncelleme

Samsung Galaxy S7 ve S7 edge için Ekim ayı güvenlik güncellemesini Avrupa'da yayınlamaya başladı. OTA olarak yollanan güncelleme 29 MB büyüklüğünde.

XXS1BPJ1 yazılım sürümlü güncelleme, Google'ın Ekim ayı içerisinde verdiği güvenlik güncellemelerini de kapsayacak.

Galaxy S7 ve S7 edge için Android 7.0 Nougat güncellemesi, Aralık ya da Ocak ayı gibi gelmesi hedefleniyor. Samsung'un önceden yaptığı gibi güncelleme vermek için Galaxy S8 modelini beklemeyeceği iddia edilmekte.

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge için güncelleme tarihi ne zaman?

Samsung Note 7'de yaşanan hata, firmaya ciddi bir prestij kaybı yaşatmıştı. Bunu en azından güncelleme tarafında unutturmak için Samsung'un hızlı bir şekilde çalıştığı gelen bilgiler arasında. Hatta yeni parti Galaxy S7'lerin, güncellemeden sonra kutu içerisinden direkt yeni sürümle çıkacağı da konuşulan dedikodular arasında.

Etiketler: samsunggalaxy

Teknoloji Haberleri

Yorum