Samsung Note 7 kullanıcıları indirimli Galaxy S8 alabilecek

Alaattin Han
280 kere okundu

Teknoloji

Samsung Note 7 kullanıcıları indirimli Galaxy S8 alabilecek - Teknoloji Haberleri

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, mağdur olan Galaxy Note 7 kullanıcılarına önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek olan Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 için özel bir indirim yapmayı düşünüyor.

Samsung, Galaxy Note 7 modellerini geri çektikten sonra, kullanıcılara ücret iadesiyle birlikte Galaxy S7 veya galaxy s7 edge ile değişim opsiyonu programı sunmuştu.

Samsung Note 7 kullanıcıları indirimli Galaxy S8 alabilecek

Note 7 modelinde yaşanan sorun yüzünden müşterilerinin memnuniyetini sağlamak isteyen şirket, dedikodulara göre Note 7 kullanıcılarına bir sonraki amiral gemisinde özel bir indirim yapmayı planlıyor.

Sektör içerisinde dolaşan dedikodulara göre Samsung, bir sonraki amiral gemisi cihazında Note 7 kullanıcılarına özel bir indirim uygulayacak.Bu indirimin Galaxy S8 için mi, yoksa Note 8 modeli için mi olacağı ise henüz bilinmiyor. Zaten Galaxy Note 8 modelinin çıkıp çıkmayacağı ile ilgili kesin bir bilgi yok.

Samsung Galaxy S8 veya Note 8 için indirim fiyatı nedir?

Halihazırda Note 7 değişim programına katılan müşterilere indirim kuponları veren şirket, bu hamlesiyle birlikte müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefliyor.Ayrıca bu indirim fırsatıyla beraber müşterilerin farklı bir akıllı telefon almasını da engellenmiş olacak.

Etiketler: samsunggalaxynote

Teknoloji Haberleri

Yorum