Şansal Büyüka'dan Şenol Güneş'a 'objektiflik' cevabı

Serhat Ramay
159 kere okundu

Beşiktaş

Şansal Büyüka'dan Şenol Güneş'a 'objektiflik' cevabı | Futbol - Beşiktaş Haberleri

Gençlerbirliği maçının ardından mikrofonlara 'Lig TV objektif değil' diyen Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e yanıt Şansal Büyüka'dan geldi.

Lig TV'de yayınlanan Maraton programının moderatörü Şansal Büyüka, yayıncı kuruluşu eleştiren Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e cevap verdi.

Şenol Güneş ne demişti?

"Lig TV olarak gösterdiğiniz pozisyonlarda taraflısınız. Objektif olmadığınızı söylüyorum. Geçen hafta rakibin 3 pozisyonu gösterildi. Cenk'in penaltı pozisyonu gösterilmedi. Rakip hoca da maçı hakemle aldığımızı söyledi. Üstümüze olumsuz geliyorsunuz."

Şansal Büyüka'nın açıklamalarından bazıları şöyle:

"Cenk Tosun maçtan sonra penaltı falan diye yorum yapmadı. Ben maçtan sonraki gün hakem yazarlarını da okudum hiçbiri Cenk'in pozisyonundan bahsetmemişti. Şenol Hoca bu kadar önemsiyorsa bu pozisyonu keşke maç sonu söyleseydi de biz de pozisyona bakıp fikrimizi söyleseydik. Verdiğimiz 3 pozisyonun 2'si Antalya 1'i Beşiktaş lehineydi. Galatasaray kızıyor, Beşiktaş kızıyor, Fenerbahçe kızıyor. 3 kulüp birden mutsuzsa demek ki işimizi tarafsız yapıyoruz. Biz futboldan tarafımız. Kaldı ki düdükleri biz çalmıyoruz. Sahada hakem kararı veriyor. Biz burada konuşuyoruz. 8. haftada böyle şeyleri konuşmayı doğru bulmuyorum. Aradan 1 hafta geçtikten sonra söyledi Şenol Hoca, keşke o akşam söyleseydi. Zaten o gün çok fazla hakem konulmuştu. Başkanlar ve hocalar, kendi istediklerini görmek kendi istediklerinin konuşulmasını istiyor. Futbol adına ne biliyorsak onu söylemeye çalışıyoruz. Biz doğru bildiğimizi yapmaktan geri durmayacağız. Keşke herkes bizim kadar alın terine saygılı olabilse "


Beşiktaş Haberleri

Yorum