Sarışın Gökçe! Sarı saçlı Gökçe Bahadır ve yeni imajı

Serhat Ramay
799 kere okundu

Magazin

Sarışın Gökçe! Sarı saçlı Gökçe Bahadır ve yeni imajı - Magazin Haberleri

Gökçe Bahadır sarı renkli peruğuyla 'işte sarışınlık budur' dedirtti. Ancak başlangıçta herkes Gökçe Bahadır'ın saçlarını sarıya boyattığını sandı. Öyle de olsa magazin basını ondan sarışın Gökçe olarak bahsmeteye başladı bile.

Gökçe Bahadır (34) sarı renkli saçlarıyla gündem oldu. Yaprak Dökümü’nün Leyla’sı, Kayıp Şehir’in Aysel’i ve son olarak da Hatırla Gönül dizisinin Gönül’ü olan Gökçe Bahadır yeni bir projeye mi hazırlanıyor. İşte sarı saçlı Gökçe Bahadır.

Gökçe Bahadır'dan sarı saç yeni ima

Sarı renkli saçlarıyla fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı Gökçe Bahadır. Güzel oyuncunun Instagram'ı yeni yeni kullanmaya başladığını da belirtmekte yarar var. Haberin en altında sarı saçlı Instagram mesajını görebilirsiniz.

Sarı saçlı yeni imajını 'sarışınlık mı dedin' notuyla paylaşan Gökçe Bahadır meraklı soruları da 'peruk' diyerek yanıtladı. Dolayısıyla Gökçe Bahadır saçlarını sarıya boyatmadı. Sadece peruk.

Gökçe Bahadır yeni diziye mi hazırlanıyor?

Aylardır yeni bir projede yer almayan Gökçe Bahadır'ın sarı saçlı görüntüsü, yeni bir dizi projesine hazırlandığı şeklinde yorumlandı.

Etiketler: gökçe bahadır

Magazin Haberleri

Yorum