Şarkıcı Ceylan sahneleri bırakacağı günleri anlattı

Oğuzhan Hacıoğlu
240 kere okundu

Magazin

Şarkıcı Ceylan sahneleri bırakacağı günleri anlattı - Magazin Haberleri

Teve2'de yayınlanan Hepsi Bugün Oldu isimli magazin programının konuğu olan Ceylan programın sunucusu Armağan Çağlayan'a müziği bırakacağı günleri anlattı.

6 yaşından bu yana sahnelerde olduğunu anlatan Ceylan, Hepsi Bugün Oldu isimli programda Armağan Çağlayan2ın sorularına samimi yanıtlar verdi. Birçok şarkıcınını sahneleri bırakacağını açıkladığı halde sahnelerden kopamadığını ifade eden Armağan Çağlayan, Ceylan'a "sen de bırakmayı düşünüyor musun yoksa ölene kadar sahnede olacağım diyenlerden misin?" diyerek gelecek yıllardaki planlarını sordu.

Ceylan gelecek ile ilgili güzel planları olduğunu ifade ederek kesinlikle ölene kadar sahnede olmayacağını çok küçük yaştan bu yana bu işin içerisinde olduğunu ve artık biraz yorulmaya başladığını ifade etti. Önümüzdeki yıllarda sahne hayatını noktalamayı planladığını ifade eden Ceylan "halk beni bırakmadan ben sahneleri bırakacağım, güzel hatırlanmak istiyorum, hep bu Ceylan hatırlansın istiyorum" diyerek müzik kariyerini ilerleyen yıllarda noktalamayı planladığını ifade etti.

CEYLAN: HALK KONSERLERİ İLE BIRAKACAĞIM

Çocuğubu medyadan ve magazinden uzak yetiştirmeyi tercih ettiğini ifade eden Ceylan sahneleri birden bırakmayacağını da sözlerine ekledi.

Sahne hayatına halk konserleri ile başladığını ifade eden başarılı şarkıcı sahne kariyerini sonlandıracağı dönemde yine halk konserleri ile müziğe veda edeceğini ifade etti.


Magazin Haberleri

Yorum