Şarkıcı Yalın'a evlilik teklifi

Oğuzhan Hacıoğlu
259 kere okundu

Magazin

Şarkıcı Yalın'a evlilik teklifi - Magazin Haberleri

Genç kızların büyük beğenisini toplayan şarkıcı Yalın Bayıla Bayıla adlı albümü için imza günü düzenledi. Yalın'a küçük bir hayranı evlilik teklif ederken imza gününde eğlenceli dakikalar yaşandı.

Popçu Yalın, yeni albümü ‘Bayıla Bayıla'nın ilk imza gününde sürpriz yaşadı. Genç bir hayranı, elinde gülle geldiği imza gününde sevilen şarkıcıya “Benimle evlenir misin?” diye sordu. Küçük hayranından gelen evlilik teklifi karşısında şaşıran Yalın hayranına, “Önce okulunu bitir. Her şeyden önce hedeflerin gelsin” diye karşılık verdi.

Yalın'dan aldığı cevabın ardından üzülen genç kız yakışıklı popçuya teşekkür ederek çiçeklerini verdi. Yalın'dan imza alan ve başarılı şarkıcı ile fotoğraf çektiren hayranı "çok teşekkür ederim, çok mutlu oldum" diyerek alandan uzaklaştı.

Hayranlarının sevgisi karşısında oldukça mutlu olan Yalın imza günü düzenlemeye devam edeceğini ifade ederek Bayıla Bayıla adlı albüm için yakın zamanda turne konserleri başlatabileceklerini dile getirdi.

Müzik marketlerde yaklaşık 16 TL'ye satılan Yalın'ın Bayıla Bayıla albümü 11 şarkıdan oluşurken albümün adı ile aynı olan Bayıla Bayıla şarkısının Yalın'ın çıkış parçası olması bekleniyor.

Etiketler: yalın

Magazin Haberleri

Yorum