Seda Sayan ve sevgilisi Erkan Çelik ayrıldı mı?

Ayşe Çolak
237 kere okundu

Magazin

Seda Sayan ve sevgilisi Erkan Çelik ayrıldı mı? - Magazin Haberleri

Ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sevgilisi Erkan Çelik’in Instagram’dan yapmış olduğu paylaşım çiftin ayrıldığı yorumlarına neden oldu

Ünlü şarkıcı Seda Sayan ve uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Erkan Çelik’in ilişkilerinde sorun olduğunu düşündüren paylaşımı Erkan Çelik kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptı. 34 yaşındaki Erkan Çelik Instagram hesabından 'Karaya vurmuş denizdeki ceset gibiyim, sen beni bulsan ne bulmasan ne' diye yazdı. Kendinen 20 yaş küçük sevgisinin bu paylaşımından sonra Seda Sayan’da İnstagram hesabını gizliye çevirdi. Seda Sayan’ın sevgilisinin paylaşımına bu şekilde cevap vermesi, akıllara ayrıldılar mı sorusunu getirdi.

Seda Sayan ve Erkan Çelik'in aşkı, Erkan Çelik henüz Emine Çelik ile evliyken başlamıştı. Seda Sayan başta bu iddiaları sert bir dille inkar etse de, Erkan Çelik'in o zamanlar hamile olan eski eşi "Erkan 1 Aralık'ta 'Asker arkadaşım ile buluşacağım' diyerek evden çıktı ve bir daha dönmedi. Evliliğimizde sorun olmamasına karşın 22 Aralık'ta da boşanma davası açtı" şeklinde açıklama yapmış, Seda Sayan'ın kocasının peşini bırakmasını isemişti.

Seda Sayan, daha önce de kendisinden 13 yaş küçük Gökhan Şükür ve 19 yaş küçük Onur Şan'la evlenmişti.


Magazin Haberleri

Yorum