Selma Ergeç Vatanım Sensin’de Halide Edip Adıvar oldu

0
49

Selma Ergeç Vatanım Sensin dizisine Halide Edip Adıvar’ı canlandırdığı sahnelerle damga vurdu Vatanım Sensin dizisinin 11. bölümüne Halide Edip Adıvar’ın yaptığı konuşma damga vurdu. İzmir direnişine destek için şehre gelen Halide Edip’in yaptığı konuşma seyirciden de tam not aldı.

Selma Ergeç Vatanım Sensin’de Halide Edip Adıvar oldu

Ünlü oyuncu Selma Ergeç’in canlandırdı Halide Edip karakteri Vatanım Sensin dizisinin 11. bölümüne damga vurdu. Oyunculuğuyla baştan sona dizinin son bölümünü domine etmeyi başaran Selma Ergeç, Helide Edip’e kusursuz şekilde can verdi.

Yaklaşık 4 dakikayı bulan sahnesinde kusursuz bir performans ortaya koyan Selma Ergeç, canlandırdığı Halide Edip karakteriyle seyirciden tam not aldı.

Türk edebiyatının ve Türk Kurtuluş Savaşı’nın simge isimlerinden biri olan Halide Edip Adıvar’a mükemmel şekilde hayat veren Selma Ergeç, izleyiciden tam not aldı.

Halide Edip Vatanım Sensin dizisinin 11. bölümünde yapıma dahil oldu. Mustafa Kemal’in görevlendirmesiyle İzmir’e gelen Halide Edip, Eşref Paşa’ya Mustafa Kemal ile birlikte hareket etmesi gerektiği yönünde bir mesaj iletiyor. Ardından da bir Yunan askerinin öldürülmesi nedeniyle idama mahkum olan Albay Cevdet’in kızı Hilal’in ölümüne mani olmak için şehri örgütlemeye çalışıyor.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here