Semih Öztürk ‘elenecek’ dedi Sabriye elendi

0
24

Survivor’da elemenin olacağı gün gündüz yayınlanan Survivor Panorama programında konuşan eski Survivor Semih Öztürk, “Sabriye bu akşam elenecek” dedi. Akşam gerçekleşen konseyde Semih’in dediği çıktı ve Sabriye elendi. Eski Survivor yarışmacısı Semih Öztürk, “Bana göre Sabriye bu akşam Survivor’dan elenecek. Artık eleyebileceği kimse kalmadı” demişti.

Eski Survivor yarışmacısı Semih Öztürk Sabriye’nin elendiği akşamdan önce yayınlanan Survivor Panorama’da Sabriye Şengül ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu.

Semih Öztürk: Sabriye elenecek

Hafta sonunda yayınlanan ve moderatörlüğünü yine eski Survivor yarışmacısı Ezgi Avcı’nın yaptığı Survivor Panorama’da uzun süre Sabriye konuşuldu ve tartışıldı. Eski Survivor Semih ”Ben bu akşam Sabriye’nin eleneceğini düşünüyorum” dedi.

Sabriye Serhat’ı eleyemez

Bence biraz ağlayacak. Çünkü sürekli ağlıyor. Röportajda bile ağlıyor. Sabriye bugünlere geldi mi kısmen hak etmiştir. Ama bugünlere kadar. Ben İlhan Mansız’ın eleneceğini düşünmüyorum. Bence Sabriye İlhan Mansız’ı eleyemeyecek. İlhan Mansız, Serhat ve Sabriye var. Kamuoyuna göre Sabriye Serhat’ı eleyebilir. Ancak ben Sabriye’nin Serhat’ı eleyebileceğini düşünmüyorum.

Semih’in kehaneti gerçek oldu. Semih’in açıklamalarından saatler sonra Sabriye üçlü eleme konseyinden çıkamadı ve elendi.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here