Şener Şen İçerde dizisinde oynamayacak

Serhat Ramay
435 kere okundu

Televizyon

Şener Şen İçerde dizisinde oynamayacak - Televizyon Haberleri

Şener Şen'in İçerde dizisinde oynayacağı yolundaki dedikodu kısa sürede yalanlandı. Son dönemin en başarılı yapımlarından biri olarak göze çarpan polisiye dizi İçerde'nin adı bir süredir Şener Şen ile birlikte anılmaktaydı.

Son olarak Türkan Şoray ile birlikte İkinci Bahar dizisinde oynayan ve 2001 yılından bu yana dizilerde oynamayan Şener Şen için flaş bir iddia ortaya atılmıştı. Başrollerini Aras Bulut İyinemli Çağatay Ulusoy'un paylaştığı İçerde dizisinde Şener Şen'in de oynayacağı iddiası izleyiciyi heyecanlandırmıştı.

İçerde dizisinde Akın Işık karakterini canlandıracaktı

Şener Şen'in Ay Yapım imzalı İçerde dizisinde Akın Işık karakteriyle izleyici ile buluşacağı haberi sosyal medyayı salladı. Dedikodunun ortaya atıldığı ilk andan itibaren sosyal medyada binlerce mesaj paylaşıldı.

Şener Şen İçerde dizisinde oynayacak mı?

İçerde dizisinde Yeşim karakterini canlandıran Gözde Kansu'nun Twitter hesabında paylaştığı Şener Şen'le ilgili yorum bir anda medya dünyasına bomba gibi düştü. Şener Şen ismi uzun süre Twitter'da TT listesinde yer aldı. Hayranları bu iddiayı müthiş bir sevinçle karşıladı ancak gerçeği Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu bugün köşesinde açıkladı.

Ali Eyüboğlu: Şener Şen oynamayacak

Eyüboğlu, Ay Yapım yöneticilerinin "Yok... Öyle bir laf yayılmış, ama doğru değil bu. Öyle bir durum yok" dediğini aktardı.

Kim bilir, Şener Şen'in İçerde adlı polisiye dizisinde oynayacağı iddiası o kadar büyük bir heyecan yarattı ki belki yapımcılar bu rüzgarı kullanmak ister. Başlangıçta akıllarında olmasa bile oluşan enerjiyle Şener Şen'e teklifte bulunurlar.

Etiketler: şener şen

Televizyon Haberleri

Yorum