Şenol Güneş'ten Abuobakar ve Cenk Tosun için flaş karar

Serhat Ramay
307 kere okundu

Beşiktaş

Şenol Güneş'ten Abuobakar ve Cenk Tosun için flaş karar | Futbol - Beşiktaş Haberleri

Üç günlük iznin ardından Kayserispor maçının hazırlıklarına başlayan Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş Abuobakar ve Cenk Tosun ile özel bir görüşme yapacak.

Milli takımlarda bulunan tüm oyuncular hakkında tek tek rapor isteyen Beşiktaş Teknik DirektörüŞenol Güneş, hem oyuncuların antrenman performansını hem de oynamaları durumunda maç performanslarını görmek istediği öğrenildi. Kayserispor maçı öncesinde özellikle hücum hattında bulunan oyuncuların durumlarını mercek altına alacak olan Şenol Güneş, Cenk Tosunve Abuobakar ile özel görüşmeler yapacak.

Şenol Güneş Abuobakar ve Cenk Tosun ile özel görüştü

Abuobakar'ın şu ana kadar olan performansından memnun olmayan Güneş'in, Kamerunlu oyuncunun özgüveninin kazandırabilmek için çaba sarf edeceği belirtildi. Sakatlıkları bulunan oyuncular Gökhan Gönül, Gökhan İnler ve Talisca'nın da bir an önce antrenmanlara çıkması için sağlık ekibiyle de fikir alış verişide bulunan Şenol Güneş'in, Kayserispor maçının taktiğini bu oyuncuların durumuna göre belirleyeceği ifade edildi.

Oyuncular özel hayatlarına dikkat edecek

Milli takım maçları için verilen aranın ardından yoğun bir maç trafiğine girecek olan Beşiktaş'ta hem lig hem de Avrupa maçlarında başarı için teknik heyetin önlemler alacağı da gelen bilgiler arasında. Oyuncuların özel hayatlarına dikkat etmeleri talep edilirken, dinlenme süreleri ve beslenmelerine de özen göstermeleri istenecek.

Tesislerde yapılan yeniliklerle futbolcuların her türlü rahatlığını düşünen Beşiktaş teknik heyeti, zorlu mücadeleler öncesinde oyunculardan tam performans bekliyor.


Beşiktaş Haberleri

Yorum