Şenol Güneş'ten ilkokul öğretmenine ziyaret

Metehan Nazlı
104 kere okundu

Beşiktaş

Şenol Güneş'ten ilkokul öğretmenine ziyaret | Futbol - Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş'ın teknik direktörü Şenol Güneş, Öğretmenler Günü vesilesi ile ilk okul öğretmeni Yurdanur Güçlü'yü ziyaret etti.

1959- 1962 yılları Trabzon Kaledibi İlkokulu'nda Şenol Güneş'in öğretmenliğini yapan Yurdanur Güçlü'yü evinde ziyaret eden Güneş, eski öğretmeni ile hasret giderdi. Ayrıca Güneş'in öğretmeni Yurdanur Güçlü bu ziyaretten dolayı oldukça duygulandı.

'Şenol Güneş ile gurur duyuyorum'

Emekli öğretmen Güçlü, öğretmenlik hayatında bütün öğrencilerini Atatürk İlkelerine göre yetiştirmeye çalıştığını belirterek, "Şenol tam istediğim şekilde Atatürkçü ve başarılı bir insan olarak yetişti.Tüm ülkenin gurur duyduğu başarılara imza attı ve bu başarıları devamvediyor.O'nunla gurur duyuyorum" şeklinde konuştu.

'Öğretmenlerimizin kıymetini bilelim'

Başarılı teknik adam öğretmeni Yurdanur Güçlü'nün Öğretmenler Günü'nü kutladı ve öğretmenlerin ülkenin geleceğini aydınlatan kişiler olduğunu vurgulayarak, Ben de İlkokul öğretmeni olmak istemiştim, o zaman olmadı ama sonradan Sosyal Bilgiler Öğretmeni oldum.Öğretmenlerimizin kıymetini hem toplum, hem devlet,hem de birey olarak bilmeliyiz" dedi.


Beşiktaş Haberleri

Yorum