Serdar Cebe'den maaş sorusuna Uğur Dündar'lı cevap

Oğuzhan Hacıoğlu
191 kere okundu

Televizyon

Serdar Cebe'den maaş sorusuna Uğur Dündar'lı cevap - Televizyon Haberleri

Kanal D'nin ana haber bülteninin sunan Serdar Cebe Emre Saygı'nın konuğu oldu. Maaşı sorulan Cebe 'bizimkisi Mehmet Ali Birand ve Uğur Dündar'ın yanında asgari ücret kalır' yanıtını verdi.

Mehmet Ali Birand'ın vefat etmesinin ardından bir süre Kanal D'in ana haber bülteni Cüneyt Özdemir tarafından sunulmış ardından Özdemir'in Londra'ya gitmesiyle birlikte ana haber bülteninin başına Serdar Cebe geçmişti.

Serdar Cebe, Hadi Be Tv adlı Youtube kanalının sahibi olan Emre Saygı'nın konuğu olurken haber spikerliği ve özel yaşamı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflarda haber sunuculuğundaki kadar ciddi olmadığını anlaşılan Serdar Cebe, konu Instagram'daki fotoğraflara gelince "biz de insanız arada tatil yapıyoruz, geziyoruz" diyerek yanıt verdi.

SERDAR CEBE TAKIM ELBİSE VE ŞORT KOMBİNİNİ AÇIKLADI

Kendisine gösterilen haber sunarken çekilmiş bir fotoğrafta üst kısmına takım elbise alt kısmına şort giydiği görülen Serdar Cebe yaz aylarında ve haftasonları dönem dönem bu şekilde giyinebilidiğini ancak hafta içi bu şekilde kanala gelmediğini belirtti.

Öte yandan Kanal D'den aldığı maaş sorulan Serdar Cebe "para kazanıyoruz tabi ama bizim alığımız Mehmet Ali Birand'ların Uğur Dündar'ların yanında asgari ücret kalır" diyerek yanıt verdi.


Televizyon Haberleri

Yorum